automatyka przemysłowa

img

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w zgodzie i według zasad określonych w prywatności przez:. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z prywatności samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w przeglądarce. Seria to zawory kontrukcji liniowej, bez przewężeń przeznaczone dla gęstych szlamów i cieczy z wykładziną na bazie elastomerów odpornych na zakres temp.

Tutaj możesz zobaczyć kilka przykładów, gdzie oraz jak nasze produkty są stosowane w praktyce. Mieszalniki oraz analiztory gazów firmy znajdują zastosowanie na całym świecie i charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, intuicyjną obsługą, niskim kosztem obsługi i przeglądów oraz łatwą integracją z już instniejącym środowiskiem technologicznym. Produkty firmy są zawsze wysoko cenione ze względu na wysoką precyzję wykonania, niezawodność i użyteczność: w przemyśle spożywczym, przemyśle napojów gazowanych oraz przemyśle stalowym, medycynie, produkcji szkła, technologi laserowej, nurkowaniu oraz wielu innych aplikacjach.

Zwroty są akceptowane w przypadku produktów niezgodnych z opisem, a koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący. Zasuwy nożowe spełniają europejskie oraz polskie normy jakości. Zasuwę nożową szeroko wykorzystuje się w sieciach kanalizacyjnych czy oczyszczalniach ścieków, gdyż jej budowa umożliwia odcinanie mediów zawierających części stałe.

Top