elektrozawory

img

- nowa konstrukcja dysku, najniższe ugięcie wału nawet przy najwyższych ciśnieniach. Mają szeroki zakres zastosowania, począwszy od instalacji i poprzez przemysł petrochemiczny, kriogenikę, przemysł papierniczy, górnictwo, ciepłownictwo na energetyce skończywszy. Wybór podzespołu odpowiednich parametrach wymaga przede wszystkim spasowania go z modelem auta, ale warto wziąć też pod uwagę okres eksploatacji.

Drugi, bardziej precyzyjny sposób to dobór przyłącza w oparciu współczynnik będący wielkością przepływu dla wody w m3/h w przypadku ciśnienia różnicowego (czyli różnicy pomiędzy ciśnieniem u wlotu i wylotu zaworu) osiągającego 1 bar. Strona internetowa korzysta z wewnętrznych i zewnętrznych plików cookies, w celu poprawy funkcjonalności i wygody korzystania z serwisu oraz analizy ruchu na stronie. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem.

Te ostatnie, ze względu na swoją wytrzymałość, stosowane są przede wszystkim w instalacjach do wody ciepłej oraz ściekowych. W zasuwach nożowych wykorzystuje się uszczelnienia z elastomerów (miękkie) oraz metali (twarde). Oprócz standardowych form zasuwy nożowej możemy kupić również zasuwy kwadratowe, prostokątne i trójkątne.

- pełne otwarcie zaworu dla prędkości przepływu od 0,1 /s. 3 w 1 (zawór + kolano + zasuwa), eliminuje 2 połączenia kołnierzowe, mniejsza masa zaworu w porównaniu z tradycyjnym układem (zawór, kolano, zasuwa), skraca zabudowę, niskie straty ciśnienia. Poniżej przedstawiamy standardową ofertę serii, pozostałe warianty wykonujemy również na życzenie.

Top