przepustnice

img

Elektrozawór odcina dopływ gazu do reduktora kiedy instalacja pracuje w trybie zasilania benzyną.Filtr oczyszcza gaz w fazie ciekłej, głównie z zabrudzeń mechanicznych. Mam nadzieję, że po lekturze tego artykułu, każdy instalator chętniej będzie sięgał po takie rozwiązania i oferował je swoim klientom. Jak widać na poniższym rysunku, tylko użytkownik nazwie "Kasuj.." ma możliwość skasowania alarmu w strefie 2, czyli w strefie, gdzie istnieje możliwość przywrócenia elektrozaworu do normalnej pracy.

Czop kulowy zamontowany dla bezpieczeństwa pracy. Dostępne na ciśnienie (aż do), z kołnierzem lub z króćcami stalowymi do spawania. Metalowe siedzisko wykończone węglikiem wolframu zapewnia w 1 % szczelność zamknięcia oraz zmniejsza tarcie pomiędzy płytą a korpusem zasuwy.

Dla każdego urządzenia można również zastosować osobny zasilacz. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować inny zasilacz buforowy do innej ilości elektrozaworów. Oprócz stosownego napięcia, Ľródło zasilania powinno mieć odpowiednią wydajność prądową.

Przeprowadzanych w trakcie całego procesu produkcji oraz doświadczenie. Po rejestracji napisz "NEWSLETTER" na email protected od zarejestrowanego adresu, w ciągu 1 dzień roboczy wysyłamy ci kod. Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców.

Napięcie to odczytywane jest przez przez sterownik, który każdej wartości ma przypisane odpowiednie położenie przepustnicy. Różnice między dostępnymi wyrobami polegają na modyfikacji przez producentów elementów składowych przepustnicy (korpus, wrzeciono, dysk, manszeta, uszczelki, łożyska oraz napęd, który może być ręczny, elektryczny lub pneumatyczny). Zalecenie to jest tyle ważne, że w zaworach dużych średnic dźwignia ręczna ma długość kilkudziesięciu centymetrów, co w zależności od warunków zabudowy może skutkować trudnościami eksploatacyjnymi lub komunikacyjnymi wokół rurociągu.

Top